Już niebawem rusza nocny konkurs programistyczny Let’s Code organizowany przez firmę Sii. Wielki maraton programowania odbędzie się 18-19 listopada 2017 r. Jest organizowany jednocześnie w 8 miastach  Polski. Rejestracja drużyn konkursowych trwa do 10 listopada 2017 r.

LET’S CODE 2016 W LICZBACH
283 Uczestników
63 Drużyny
8 Miast
24 godziny kodowania
3 Edycje

Do tej pory we wszystkich edycjach Let’s Code wzięło udział ponad 650 osób!

ZAŁOŻENIA KONKURSU

IV Edycja Let’s Code to 24 godziny, z czego 20 godzin przeznaczamy na programowanie.
Zadaniem drużyn będzie stworzenie jednej aplikacji z wybranego obszaru tematycznego.
Konkurs Let’s Code odbędzie się w 8 lokalizacjach, z których wyłonimy po jednej zwycięskiej drużynie.
Drużyny, które zaprezentowały swoje aplikacje na etapie lokalnym konkursu oraz wyraziły zgodę na udział w głosowaniu globalnym powalczą o 10 000 PLN.

Tegoroczny Let’s Code zawiera się w 3 kategoriach!

APLIKACJA BIZNES

Pracujesz w korporacji i masz pomysł na aplikację, która usprawni jej działanie? A może po prostu wymyśliłeś aplikację, która zmieni oblicze funkcjonowania firmy, przepływu informacji w niej, ułatwi komunikację lub proces decyzyjny? Obojętnie czy mała, czy duża firma, biznes potrzebuje wsparcia technologicznego i Ty wiesz, co może się tutaj przydać. W takim razie Aplikacja Biznes to obszar dla Ciebie!

APLIKACJA PASJA & LIFESTYLE

Codzienne życie, ludzie, pasje, sporty a nawet grywalizacja! To kategoria dla wszystkich tych, którzy mają pomysł na aplikację, która przyda się w codziennym życiu każdego z nas, zmotywuje do działania, rozwiąże dylematy (chociażby jak szybko i łatwo podzielić rachunek na wszystkich znajomych) lub będzie świetną rozrywką.

APLIKACJA SPOŁECZNA (ODPOWIEDZIALNOŚCI SPOŁECZNEJ)

Twoja aplikacja może motywować innych do niesienia pomocy! Czy to dzięki niej bezdomne psiaki znajdą kochający dom lub zgłoszą się wolontariusze do remontu pobliskiego Domu Samotnej Matki. Możliwości jest wiele, a wszystkie, mają na celu mobilizację innych do bezinteresownej pomocy!

Więcej informacji znajdziecie na stronie: letscode.sii.pl