Czerwona Szpilka to projekt stworzony przez kobiety i adresowany do kobiet zainteresowanych własnym rozwojem – osobistym i zawodowym. W ramach projektu organizowane są liczne wydarzenia, których prelegenci  są mówcami motywacyjnymi i praktykami biznesu. 10 grudnia odbędzie się Konferencja Ladies Every Day, organizowana przez Czerwoną Szpilkę.

Organizatorzy starają się, by tematyka spotkań spełniała oczekiwania samych uczestników a forma zawsze była dostępna dla każdego. Na spotkaniach motywacyjny prelegenci Czerwonej Szpilki pokazują jak przejść do działania, by stać się bardziej przedsiębiorczą oraz zadowoloną z życia.

W czasie grudniowego spotkania Ladies Every Day wystąpią:

Magdalena Szewczuk, która  stworzyła niezależny projekt – Czerwona Szpilka, poprowadzi wykład – Stań się architektem swojego życia.

Mariola Franczak vel Zwarzynska, Elżbieta Stępień skupią się na urodzie z wystąpieniem – Rytuał pielęgnacyjny w trzech krokach.

Marta Kaczmarski udowodni, że każdy może tworzyć blog kosmetyczny, dietetyczny, prowadzić kwiaciarnię lub dostarczać usługi. Wykorzystują potencjał serwisu Instagram, jako efektywne narzędzie reklamy.

Jadwiga Dębicka, która posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów na temat etykiety, savoir-vivre’u i dobrych manier, opowie o etykiecie przy stole.

Kamil Szerszeński opowie o tym jak Social Media mają się do biznesu i czy warto z nich korzystać.

Więcej o konferencji Ladies Every Day znajdziecie pod tym linkiem.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Ibis Styles – Silver Conference Center (Wrocław, pl. Konstytucji 3 Maja 3).

Konkurs

May dla czytelniczek 2 zaproszenia na konferencję Ladies Every Day. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak często odbywa się konferencja Ladies Every Day?

Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców. Na odpowiedzi czekamy do piątku do godziny 15:00. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres redakcja@wroclife lub wiadomością na  Facebook’u.

W grudniu także Czerwona Szpilka ma swoje małe święto. Obchodzi wtedy urodziny tego projektu. Zespół Czerwonej Szpilki, każdego dnia dokłada starań aby logo projektu i nazwa były kojarzone z wartościowymi konferencjami, spotkaniami w wyśmienitym gronie i wzbudzały uśmiech na twarzach otaczających nas kobiet! Organizatorzy chcą inspirować panie do działania, motywować i dawać mnóstwo pozytywnej energii przez następne lata naszej działalności!

Zapraszamy do wspólnego świętowania trzecich urodzin!