Miłośnicy muzyki reggae tego koncertu nie mogą się już doczekać. W sobotę 18 marca o godz. 19.00 w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru kilkaset osób będzie bawić się przy gorących jamajskich rytmach. Gwiazdą ,,Wiosna Reggae” będzie Eastwest Rockers! Muzycy tego kultowego zespołu po kilku latach przerwy znów grają razem i pokazują, że są w świetnej formie!

East West Rockers

Eastwest Rockers to ikona polskiego reggae i nazwa, którą miłośnicy tej muzyki w naszym kraju dobrze znają od przynajmniej 10 lat. Świeże brzmienia modern roots i dancehall oraz oryginalne teksty sprawiły, że wieść o nowym zespole szybko wykroczyła poza lokalne koncerty. Zespół dał się poznać szerszej publiczności w całej Polsce, zanim jeszcze wydał debiutancką płytę.

Obecnie Eastwest Rockers ma na koncie trzy krążki: ,,Ciężkie czasy”, ,,Jedyna Broń”, ,,EastWest.Fm”, które odbiły się szerszym echem także na świecie. Przy powstawaniu płyt uczestniczyli producenci m.in. z Jamajki, Francji, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii. Po wydaniu ostatniej muzycy niespodziewanie ogłosili, że zawieszają działalność zespołu.

Na szczęście East West Rockers kilkuletnią przerwę ma już za sobą. W sierpniu wrócili na muzyczną scenę i wzięli udział w One Love Sound Fest. A teraz powitają wiosnę we Wrocławiu i zapowiedzą… nową czwartą płytę. Ma się ona ukazać jeszcze w pierwszej połowie 2017 roku.

Podczas koncertu usłyszymy zapewne najbardziej znane piosenki: ,,Dotknąć Cię”, ,,Łap oddech”, ,,Kawałek szczęścia”, ,,Będę na pewno”, ,,Dokąd tak biegniesz”, a jamajskie klimaty wypełnią Stary Klasztor. Oprócz Eastwest Rockers zagrają także BIG UP! i Tun Up Sound.

Wiosna Reggae Eastwest Rockers – bilety

30 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 45 zł

Więcej bieżących informacji na profilu wydarzenia na Facebooku.

Wiosna Reggae East West Rockers