Zegary z płyt winylowych, dzieła sztuki z drucików, miniaturowe mebelki i zdrowe śniadanie – to wszystko dzieci będą mogły stworzyć wspólnie z rodzicami podczas Warsztatowej niedzieli 30 września w Galerii Wnętrz Domar przy ul. Braniborskiej.

Oprócz atrakcji wymienionych na wstępie każdy będzie mógł zmierzyć się w konkursie ścielenia łózka na czas i rozciągnąć mięśnie w klubie fitness. Informacje o zapisach i szczegółach bezpłatnych warsztatów można śledzić na fanpage’u Galerii Wnętrz Domar na Facebooku.

Projektanci i kucharze

Fot. Materiały prasowe

Najmniejsi projektanci świata w wieku od 2 do 5 lat będą mieli okazję zbudować miniaturowe tekturowe mebelki, którymi będzie można wyposażyć pokoik dla lalek. Wyzwaniem dla starszych dzieci powyżej 5 lat będzie zrobienie zegara z tarczą z płyty winylowej, albo wyczarowanie ozdóbek z drucików, kawałków drewna i skrawków papieru. Wszystkie dzieła sztuki dzieci zabiorą ze sobą do domu.

Mali smakosze i ich rodzice będą mieli za zadanie przygotować pyszne i pożywne śniadanie do szkoły albo do pracy. Zamiast tradycyjnych kanapek, pod okiem mistrzów kuchni przygotują tortillę pełnoziarnistą nadziewaną kremową jajecznicą z mascarpone, grillowanymi pieczarkami, awokado i świeżym warzywami. Do tego energetyczne batony proteinowe i deser chia z mleczkiem kokosowym i mango.

Ćwiczenia na spalenie kalorii

Kalorie będzie można spalić w klubie Fitness Academy, który z okazji swoich drugich urodzin przygotował nie tylko zestawy ćwiczeń aerobowych połączonych z tańcem, ale także mnóstwo upominków i niespodzianek.

Nagrody czekają też na każdego, kto zmierzy się w konkurencji ścielenia łóżka kontynentalnego na czas. Zwycięska para – rodzic i dziecko otrzyma upominek umilający sen.

We wszystkich warsztatach uczestniczyć będą pary – rodzic i dziecko. Liczba miejsc jest ograniczona. Do zabawy włączą się: salon Vox, salon  Dla Spania, Fitness Academy, Studio Kulinarne Browar Mieszczański i Malarnia Kreatywna.

Szczegółowy program warsztatów i informacje o zapisach można znaleźć na fanpage’u GW Domar: www.facebook.com/events/1899807360315885/  i na stronie: https://domar.pl/event/warsztaty-dla-dziecka-mamy-i-taty/

Fot. Materiały prasowe