Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci. W poniedziałek 15 października w Sali Koncertowej Radia Wrocław interaktywne show, w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze was w zachwycającą podróż do krainy magii.

Teatr Baniek Mydlanych prezentuje nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia

Organizatorzy zapraszają do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będzie można rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Przed dziećmi otworzy się świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii!

Co, gdzie, kiedy…

  • Poniedziałek 15 października godz. 10:00 i 18:30, Sala Koncertowa Radia Wrocław (widowisko polecane dla dzieci od 4 do 10 roku życia)
  • Oficjalnym partnerem trasy jest TUBAN – polski producent płynu oraz akcesoriów do robienia dużych baniek mydlanych. www.tuban.pl
  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
  • Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.
  • Więcej informacji dostępnych: http://www.teatrbaniek.pl  oraz https://www.facebook.com/teatrbaniek