Teatr Polski we Wrocławiu zaprasza na specjalną edycję spektaklu „Bracia Karamazow” w reżyserii Stanisława Melskiego, skierowaną zwłaszcza do młodzieży i seniorów.

„Bracia Karamazow” to klasyczny teatr z bogatymi kostiumami autorstwa prof. Małgorzaty Żak. Wędrówka przez świat kipiący miłością, przemocą i krwią w poszukiwaniu odpowiedzi, który z trzech braci jest winien śmierci ojca. A może wszyscy? Kto naprawdę popełnił zbrodnię?

Spektakl już w ten piątek, 5 października, o godz. 12.00 na deskach Sceny im. Grzegorzewskiego w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Bilety dostępne w kasie oraz online pod adresem http://www.teatrpolski.wroc.pl/przedstawienie/bracia-karamazow/

Spektakl skradł serca widowni

Fragment recenzji ze strony dziennikarstwo.wroclaw.pl: „Minimalna scenografia oraz punktowe operowanie światłem pozwoliły wydobyć z kostiumów cały ich urok. Bracia Karamazow w reżyserii Stanisława Melskiego to pozycja obowiązkowa do obejrzenia na deskach wrocławskiego Teatru Polskiego. Nie było chyba lepszego sposobu na ukoronowanie czterdziestolecia pracy artystycznej reżysera oraz lepszego wyboru na 600. premierę Teatru. I choć w sztuce jeden z braci wypowiedział pamiętne zdanie „Karamazow nie złodziej”, to spektakl skradł serca nasze i całej widowni”.