Podczas Targu Mody i Designu będzie można kupić ubrania, dodatki i kosmetyki od polskich twórców, porozmawiać o kulisach ich pracy i slow fashion. Znajdziecie tam wszystko, co ucieszy Wasze zmysły, zanim zapakujecie wakacyjne walizki. To także okazja do zakupu prezentów na Dzień Matki i Dzień Dziecka!

12 maja zapraszamy w godzinach 11:00 – 18:00 do Surowca! 

Wśród projektantów pojawią się m.in. CUB z wygodnymi bluzami i płaszczami, Bamba z plecakami nie tylko na miejskie wędrówki, minimalistyczna biżuteria Zięba i kolorowe akcesoria dla dzieci i rodziców Malimoi.

Poza ubraniami i biżuterią będziecie mogli urządzić swoje cztery kąty poduszkami od Padideko, deskami BVSK i kubkami oraz filiżankami IMKA. Znajdzie się też coś dla fanów pielęgnacji prosto od Why Not? Handmade cosmetics.

Pracovnia by Ann&Maddie pokaże nową casualową kolekcję, Boom Bloom swoje klasyki, a Szarejko kusi Was zniżkami 50% na biżuterię wykonaną techniką druku 3D!

Poszukiwacze prezentów na Dzień Matki lub Dzień Dziecka z pewnością powinni zajrzeć na stoiska Maszycielki, Atelier Grażyny Sadowskiej, Metr64, Wydmańskiej i Ievy Birgele!

To wszystko na trzeciej edycji Targu Mody i Designu w Surowcu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

ORGANIZATORZY:
Fu-Ku Concept Store 
Pierwszy wrocławski i jeden z pierwszych w Polsce Concept Storów z polską modą i designem. Od prawie 8 lat działa w myśl idei slow life, prowadzi portal online promujący polskich twórców i idee slow life, organizuje pokazy mody, targi, koncerty lokalnych muzyków i wystawy fotograficzne, ilustratorów. Fu-Ku to także studio fotograficzne.
Surowiec 
Nietuzinkowa przestrzeń, żywo zainteresowana wspieraniem wszelakich form artystycznych. Codzienne miejsce spotkań dla ludzi chcących miło spędzić czas w inspirującym, nietypowym otoczeniu, wypełnionym dźwiękami i sztuką, a to wszystko w towarzystwie napojów własnego wyrobu, tap cocktaili, piwa rzemieślniczego, kawy i pysznego ciasta.
Targ Mody i Designu
12.05.2018 – sobota
godz. 11:00 – 18:00
Surowiec, Ruska 46a

 

 

Materiały organizatora