W środę 18 października punktualnie o godz. 9.00 Wroclavia wpuści do środka pierwszych klientów. Świętowanie debiutu nowej galerii handlowej, która powstała na terenie dawnego dworca PKS, potrwa do 29 października. Znamy już program i pierwsze promocje, ale wiele atrakcji i rabatów Wroclavia i obecne w niej marki trzymają w tajemnicy aż do wielkiego otwarcia. Podróżni wiedzą już natomiast, że z podziemnego dworca autobusowego skorzystają najwcześniej 7 listopada.

Otwarcie Wroclavii za tydzień

Fot. Maciej Leśnik

Uroczysta gala dla zaproszonych gości zaplanowana jest na wtorek 17 października. Następnego dnia Wroclavia zostanie otwarta dla wszystkich mieszkańców. Cała inwestycja sięga 240 mln euro. W nowej galerii będzie można zrobić zakupy w prawie 150 sklepach i zjeść w blisko 30 restauracjach. 

Do wizyty w pierwsze dni po otwarciu mają przyciągnąć nieoczekiwane atrakcje. Wydarzenia pod nazwą Unexpected Inauguration, Unexpected Fashion, Unexpected Fitness, UnexpectedWeekend będą poświęcone modzie i urodzie, sportowi, rozrywce i kulinariom.

Otwarcie Wroclavii to także debiut strefy restauracyjnej Grand Kitchen, której ambasadorką jest Beata Śniechowska, zwyciężczyni programu MasterChef. 20 sal dla kinomanów szykuje Cinema City, w którym powstanie pierwsza kino IMAX we Wrocławiu.

Więcej na temat nowego kina, siłowni, sklepów przeczytacie tutaj. Sprawdźcie, gdzie zaparkujecie samochód i jakie marki znajdziecie w galerii.

Otwarcie Wroclavii [PROGRAM]

Na otwarcie galerii Wroclavia szykuje się Unexpected Show. O artystyczną i muzyczną oprawę zadba Teatr Muzyczny Capitol. Gwiazdą tego dnia będzie najbardziej znana blogerka modowa z naszego miasta, czyli Magdalena Kanoniak. Radzka radzi, jak ubrać się modnie, a przy okazji zachować swój własny styl.

Moda będzie tematem przewodnim dwóch pierwszych dni po otwarciu. 18 października poznamy inspiracje i najnowsze trendy w makijażu. 19 października czeka nas Unexpected Fashion. Stylowy duet Wroclavii pomoże gościom przeprowadzić jesienną rewolucję w szafach, odkryje modowe tajemnice i obali mity na temat ubioru.

Atrakcję czekają nie tylko miłośników zakupów, ale także dobrego jedzenia. Ambasadorka Grand Kitchen Beata Śniechowska od 18 do 22 października będzie proponować pyszne dania w strefie na poziomie 2.

20 października – w ramach Unexpected Fitness – galeria Wroclavia rzuci sportowe wyzwanie swoim klientom. Zachęcą do tego Bartosz Huzarski i Krystian Herba. Podczas swojego pokazu zaprezentują rowerowe triki, których na żywo jeszcze nie widzieliście.

Weekend 21-22 października zaprasza na chwile z rozrywką. Sobota to spotkanie z kinem i gala finałowa konkursu ,,Unexpected Wrocław”, którą uświetni popularny aktor Robert Gonera. Od godziny 20.00 w dobry nastrój do zabawy wprowadzi gości koncert C-Boola, którego teledysk ,,DJ is your second name” obejrzało na YouTube ponad 26 milionów widzów.

otwarcie Wroclavii

mat. inwestora

Kulinarne rarytasy od Master Chefów

Niedziela 22 października ma być ucztą dla podniebienia. Nowymi przysmakami na otwarcie Wroclavii będą zaskakiwać mistrzynie kuchni z Wrocławia – Beata Śniechowska i Julka Cymbaluk. Pierwsza wygrała MasterChef w 2013 roku. W tym samym programie dla dzieci w maju bezkonkurencyjna okazała się 10-letnia Julka. Przeczytaj wywiad i poznaj najlepiej gotującą dziewczynkę w kraju. 

Kosztowanie kulinarnych specjałów nie skończy się wraz z weekendem. Przez cały kolejny tydzień od 23 do 29 października będzie trwał Food Festival. Osoby posiadające Kartę Stałego Klienta będą mogły bezpłatnie spróbować smakołyków, które przygotują szefowie kuchni restauracji działających w Wroclavii.

Izumi Japanese Grill & Street Food, Food Republic, Blue Frog: jakie jeszcze restauracje i kawiarnie otworzą się w Wroclavii?

otwarcie Wroclavii

mat. inwestora

Promocje i atrakcje na otwarcie Wroclavii

Początek działalności nowej galerii to także doskonała okazja dla najemców, by przyciągnąć do siebie klientów. Kilka sklepów i lokali zdradziło już, jakie rabaty i prezenty zaoferuje swoim gościom przez pierwsze dni po otwarciu Wroclavii.

Wkrótce poznamy także szczegóły loterii 204 Kółka. Nazwa nie jest przypadkowa – do wygrania będzie będzie BMW I3 oraz 100 rowerów, a także 784 innych nagród. Ufundują je: Cinema City, siłownia CityFit, Converse, Cortland i Deichmann.

Moda

Loft 37

Butik oferuje 20% na cały asortyment (od 18 do 22 października)

Jubitom

Salon podaruje naszyjnik dla wszystkich, którzy zrobią zakupy powyżej 399 żł (od 18 do 22 października)

4F

Sklep sportowy przywita klientów specjalnymi rabatami na nową kolekcję.

YES

Dla pierwszych 50 klientów jubiler przygotował specjalną złotą zawieszkę. Warunkiem jest zakup za przynajmniej 100 złotych. W dniach 28-29 października po wydaniu 300 zł, kolejne 50 zł otrzymamy w prezencie (promocja nie dotyczy zegarków oraz bonów upominkowych)

Usługi

T-Mobile

Operator proponuje 20% zniżki miesięcznie na wybrane oferty.

Jean Louis David

Czesanie damskie razem ze strzyżeniem będzie kosztować 60 złotych, strzyżenie męskie + mycie – 50 złotych.

(od 18 października do 30 listopada)

Gastronomia

Grycan

Przez pierwszy miesiąc po otwarciu do deseru w pucharze otrzymamy kawę gratis.

Five o’clock

oferuje rabat 20% rabatu przy zakupie minimum 100 g (od 18 do 22 października)

Mc Donald’s

przy dowolnym zakupie daje coca-colę gratis.