Zbliża się kolejne wydarzenie organizowane przez Czerwoną Szpilkę. Na uczestniczki czekają eksperckie wykłady z zakresu biznesu, sesje networkingowe, warsztaty i twórcza  atmosfera. Konferencja Ladies Day już 17. marca!

W ubiegłym roku, po wielu tygodniach intensywnej pracy, w marcu odbyła się konferencja, która okazała się największym kobiecym wydarzeniem na Dolnym Śląsku – była to właśnie pierwsza edycja Ladies Day!

Najbliższa konferencja Ladies Day odbędzie się w HOTELU TERMINAL, Rakietowa 33 54-615 Wrocław, 17.03.2018, w godzinach 10:00-19:00.

Ladies Day to prawdziwe Święto Kobiet. Podczas tego wydarzenia organizatorki stawiają na rozrywkę, inspirację i oczywiście na nawiązywanie nowych kontaktów. Łączą przyjemne z pożytecznym. Tego dnia kobiety będą mogły skorzystać z wartościowych wykładów od prelegentów, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli już poziom ekspercki. Oprócz tego uczestniczki wysłuchają inspirujących wywiadów z kobietami, które mają ogromną siłę do realizowania swoich planów, mimo że często zmagają się z dużymi przeciwnościami losu, w ten dzień podzielą się z nami swoją receptą na sukces. Ladies Day to także dobra zabawa, szykujemy wiele artystycznych niespodzianek, które na pewno dostarczą dużo pozytywnych emocji.

Najlepsi eksperci w swoich dziedzinach to osoby, które teorię łączą z praktyką. Na konferencji wysłuchacie merytorycznych wykładów, do ostatniej sekundy wypełnionych przydatną wiedzą i cennymi poradami. To prawdziwa uczta dla umysłu – nie zabraknie tematów do refleksji ani konkretnych narzędzi przydatnych w Twoim rozwoju.

 

 

Spotkanie poprowadzi aktor Andrzej Młynarczyk – Studia aktorskie rozpoczął w krakowskiej Szkole Aktorskiej Lart Studio. Rok później kontynuował naukę w Szkole Filmowej w Łodzi (PWSFTviT), a następnie w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Dyplom obronił pod kierunkiem Anny Seniuk i Zbigniewa Zapasiewicza.

Występował w Teatrze STUTeatrze Bagatela oraz w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w takich rolach jak: Claudio w spektaklu Miarka za Miarkę (William Shakespeare) w reżyserii Heleny Kaut-Howson, Alex w Litości Boga (Jean Cau) w reżyserii Jana Maciejowskiego, Abelard w Chorym z urojenia (Molier) w reżyserii Giovanniego Pampiglione, Czertow wBułchakowie (Maciej Wojtyszko) w reżyserii Macieja Wojtyszko, Wacław w Zemście (Aleksander Fredro) w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.

Prelegenci:

Ola Budzyńska – W 2014 roku założyła bloga i ogłosiła się Panią Swojego Czasu; od tego momentu przekonuje kobiety, by brały czas w swoje ręce i zarządzały nim po swojemu.Od samego początku istnienia swojego bloga stawia na swoje usługi i produkty. Nie współpracuje z markami i agencjami, nie dorabia na boku, nie pracuje na etacie. W 100% utrzymuje się z działalności PSC.
Jest twórczynią trzech kursów online, autorskich produktów fizycznych pomagających kobietom zarządzać czasem (planer, kalendarz i notes PSC) oraz autorką książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet.” Ma 38 lat i zwyczajne życie z mężem i dwójką dzieci. Nie znosi korpomowy i owijania w bawełnę.
Katarzyna Gubała – W roślinnej kuchni specjalizuje się od lat. Gotuje zarówno w domu, jak i podczas kulinarnych warsztatów. Prywatnie mama, żona i joginka, pozytywnie zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia, ekologii, medytacji i uważności. Z niezwykłą energią urzeczywistnia marzenia o tym, by wege menu gościło w polskich domach i restauracjach. Autorka książek, m.in. „Warzywa górą! Od korzeni po liście”.

Monika Honory – Od kiedy sięga pamięcią zawsze walczyła z nadmiarem kilogramów. Jej życie dzieli na etapy: od jednej efektu jo-jo do kolejnego. Na podstawie własnego doświadczenia, opracowała autorski program odchudzający: Program Przemian. Dzięki niemu z sukcesem schudła 40kg bez efektu jo-jo. Ta ogromna zmiana sprawiła, że różnica pojawiła się nie tylko w wymiarze fizycznym, ale także psychicznym. Postanowiła opowiedzieć o tym ludziom i zainspirować innych do zmian. Jest autorką 5 książek „Przygotowanie do odchudzania”, „Zupy sycące ale nietuczące”, „Zupomania”, „Dziennik Przemian”, „Życie bez efektu jo-jo”, organizuje warsztaty dla osób, które chcą skorzystać z jej metody, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a grupę na Facebooku „Zupomania – Monika Honory odchudza”, która dziś ma prawie 90 tysięcy członków, zbudowała w ciągu 1,5 roku. Aktywnie odchudza się z nią około 10 tys osób, a miesięcznie tracą tony tkanki tłuszczowej. Zaraża dobrym nastrojem, pokazuje drogę do realizacji marzeń i daje nadzieję na lepsze jutro.

Michał Mierzwiński – Manager, trener biznesu, twórca wielu autorskich szkoleń w dziedzinie praktyki biznesu i motywacji. Absolwent Politechniki Opolskiej oraz European Institute of Purchasing Management w Archamps we Francji. Ukończył studia MBA na Uniwersytecie w Montrealu oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Do 2001 roku pracował za granicą w Szwajcarii, USA i krajach Azji, zajmując wysokie managerskie stanowiska w międzynarodowym koncernie Nutricia/Danone Group. Od 2001 roku związany z branżą MLM, najpierw jako Dyrektor i członek Zarządu Oriflame Poland, a od 2007 roku – Dyrektor Zarządzający i Prezes Betterware Polska. Hobby: golf, żeglarstwo i dalekie podróże.

Katarzyna Pawluś – Wojowniczka pozytywnej energii, która chce się z Wami podzielić zasadami których nauczyła się i które moglibyście wykorzystać w życiu aby szczęśliwie żyć. Bycie cierpliwym to piękna rzecz. Nie jest  w stanie zapamiętać imienia mojego męża tak na stałe, na zawsze, ale będzie  mogła podtrzymać jego serce miłością i radością życia. Nie jest w stanie pójść ze swoimi dziećmi na spacer, do kina, na lody, ale jest w stanie je przytulić najmocniej na świecie. Nie jest  w stanie tańczyć w deszczu, ale może kołysać się przy świetle księżyca w różowym wózku inwalidzkim. Od parunastu miesięcy przekazuje  jedną najważniejszą myśl! Jesteś jedna na milion!

Izabela Jagosz – Kobieta o wielu zainteresowaniach, pełna pasji, z głową pełną pomysłów. Pisarka, społecznica, liderka sprzedaży oraz trenerka o niespożytej energii. Autorka bestsellerowej powieści „Uczulona na wino”, która karierę w międzynarodowej korporacji zastąpiła spokojnym, sprzyjającym twórczości życiem w Jagoszówce. Swoją karierę zaczynała jako dziennikarka w lokalnej rozgłośni radiowej, równocześnie pisząc felietony, wywiady, wiersze i teksty piosenek. Pasję do słowa wykorzystała również zakładając agencję reklamowo-eventową, szybko stając się liderem branży. Naturalne uzdolnienia i potrzeba działania pchnęły ją na tory sprzedaży bezpośredniej. Przez prawie 20 lat trwał jej romans z branżą MLM – dziś Izabela jest nie tylko skutecznym sprzedawcą, ale przede wszystkim doskonałym trenerem, specjalizującym się w wystąpieniach publicznych. Z pasją oddaje się także dzierganiu na drutach, tworząc autorską markę La Gosh My Passion. Sama twierdzi, że dzierganie pomaga jej w pisaniu, więc łączy dwie pasje, by inspirować innych.

Patrycja Kondracka – Jest autorką książki „Sekret Młodości – Facefitness”. Studiowała na wrocławskiej AWF, tam też zdobyła wiedzę dotyczącą anatomii człowieka. Skoncentrowała się wówczas mocno na twarzy, bowiem mięśnie nie kończą się na szyi. Jest również właścicielką firmy EKOMENTOR oraz akredytowanym coachem ACC ICF, pracuję według standardów ICF Global. Prowadzi sesje wellness-coachingu, szkolenia z zakresu ekologicznego stylu życia, konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry twarzy w tym również dietetykę w kosmetologii oraz diet coaching. Jej misją i zarazem celem jest pomoc kobietom w znalezieniu swojego potencjału oraz zachęcenie do wprowadzenia i wdrażania zdrowych, proekologicznych zmian w ich życiu. Jej działalność wynika z pragnienia dzielenia się z Wami zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Monika Zygmunt-Jakuć – Założyciel i Dyrektor Zarządzający firmy „bez owijania”. Prawnik, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowego Studium Prawa Gospodarczego i Handlowego. Ekspert w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, ochrony danych osobowych i kontroli zarządczej. Doświadczenie zawodowe zdobyte jako Menadżer ds. Prawnych oraz Dyrektor Działu Prawnego przekazuje podczas szkoleń oraz wykładów dedykowanych zarówno kadrze zarządzającej, kierowniczej jak i pracownikom średniego szczebla oraz uczniom i studentom. Swoimi szkoleniami i wykładami udowadnia, iż nawet zawiłe i z pozoru trudne zagadnienia prawne mogą być przekazane w sposób zrozumiały i prosty. Laureatka plebiscytu „Kobiety Przedsiębiorczej” Poznania oraz Wielkopolski roku 2015. Zwyciężczyni konkursu Polish Businesswoman Awords 2017 w kategorii „Lider coachów dla kobiet biznesu”. Członek Rzeczywisty Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji z siedzibą w Warszawie.

Renata Frączkiewicz-Krzal – Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA – University New Britain i MBA – WSZiP im. B. Jańskiego. Współwłaścicielka firmy branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie). Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów, takich jak: „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać”, czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”. Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz.”

 Więcej informacji znajdziecie na : http://ladiesday.czerwonaszpilka.pl/

Mamy 2 zaproszenia dla naszych czytelniczek! Wystarczy do nas napisać wiadomość facebookową, że chciałoby się wziąć udział w konferencji. Na zgłoszenia czekamy do 22:00 (13.02,2018).