NIE typowe walentynki. NIE typowa sala koncertowa. NIE typowy teledysk.

Co zatem czeka nas 14 lutego o godzinie 19:00 w klimatycznych murach profesjonalnego studia nagrań? Będzie to kolejna odsłona multiartystycznej współpracy grup SHE-la i Cloud Theater, czyli 60 minut muzycznej szczerości, a na koniec: wizualna uczta, czyli 07:17 zapierającej dech i wyciskającej łzy animacji, wyreżyserowanej przez Teo Dumskiego.

Koncert i premiera teledysku

Z Patrycją Obarą, wokalistką formacji SHE-la, spotkaliśmy się już na łamach naszego magazynu w październiku 2017 roku. W wywiadzie przeprowadzonym przez Aleksandra Wenglasza, Patrycja opowiadała o swojej pracy twórczej w ramach projektu Patrycja Obara & The Tactopers oraz o wyczekiwanym przez wielu albumie, który już niebawem się ukaże, nagrywanym we wrocławskim Uniq Studio. W walentynki mamy okazję spotkać ją osobiście w tymże studiu podczas klimatycznego koncertu w kameralnej atmosferze połączonego z premierą teledysku do utworu „Mommy & Daddy Left”.

Jak zapowiadają organizatorzy:

W Twojej szafie mieszkają potwory.
Wkrótce zaprosisz je na herbatę.

W ich imieniu – zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie.  Takich walentynek nie można przegapić…

 

Jeszcze bardziej być

***

O zespole

Kadr z teledysku Mommy and Daddy Left

Kadr z teledysku Mommy and Daddy Left

SHE-la gra prosto. Prosto z serca. Prosto w serce. Osobiście. Szczerze. Intymnie. Bez chowania się za murem technicznej ekwilibrystyki. Staje przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Łączy klasyczne instrumentarium z cechami różnych gatunków muzyki rozrywkowej oraz – w warstwie wykonawczej – elementami piosenki aktorskiej.

Dźwięk i słowo stanowią w tym projekcie nierozerwalną całość, podporządkowaną jednemu celowi: opowiedzeniu historii, która zabierze słuchacza w podróż ku najgłębiej skrywanym emocjom. Emocjom, o których trudno jest mówić, a jednak potrzebnym i pięknym. Bo ludzkim.

Muzyka zespołu to opowieść o tym, co nam wszystkim tak bliskie – o utraconych szansach i niespełnionej miłości. O tęsknotach i strachach codzienności. To także głos nadziei, pogodnego dystansu i spokojnego przekonania, że można. I że warto.

Obecnie zespół finalizuje prace nad concept albumem “Stories”. Premiera tego dwupłytwowego wydawnicwa zaplanowana jest na wiosnę tego roku.

***

O teatrze

Cloud Theater

Cloud Theater

Cloud Theater – teatr w chmurze – to nowoczesna organizacja, która zrzesza artystów wielu mediów w celu tworzenia artystycznego przekazu. Kondensuje potencjał twórczy ludzkiej i technologicznej chmury oraz poszukuje w niej nowych środków artystycznego wyrazu. Twórcy dostrzegają początki inteligencji w technologicznej ewolucji świata, który stworzyli i nadają jej prawo do życia. Tworzą harmonijne połączenie pomiędzy Biologią a Technologią i z tej materii tworzą unikalne doświadczenie teatru. Sprawiają, że w ich rękach technologia jest Istotą.

Teo Dumski, założyciel teatru, wyreżyserował teledysk do pierwszego singla zapowiadającego płytę „Stories” – Impeccable. Teledysk dostępny tutaj: bit.ly/shela_impeccable
Podczas premiery teledysku twórcy Cloud Theater tworzyli rysunkową scenografię na żywo: bit.ly/shelaCTMD

***

O miejscu

Uniq Studio_Patrycja Obara

Uniq Studio, Patrycja Obara i Marek Dziedzic

Uniq Studio – to położone w ciekawej przestrzeni przedwojennych murów przy ulicy Krakowskiej 100 we Wrocławiu, nowoczesne studio nagrań, w którym muzycy zespołu SHE-la spędzili 4 miesiące 2017 roku, realizując pod okiem Marka Dziedzica materiał na płytę i do którego dziś z sympatią i sentymentem wracają ze swoją muzyką.

W studiu znajdują się dwie niezależne reżyserki, potężna sala do nagrań instrumentów akustycznych, chóru, dużych zespołów na setkę, dwa mniejsze pomieszczenia dla lektorów, wokalistów i małych instrumentów, a także korytarz, któego przestrzeń zostanie zaadaptowana do celów koncertu.

***

Bilety

Koncert i premiera teledysku do Mommy & Daddy Left już 14 lutego o 19:00. Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/145871169436749/
Bilety: bit.ly/SHElaPremiera

Tekst: Patrycja Obara
Muzyka: Patrycja Obara & SHE-la
Cyfrowe malarstwo: Zhen Shen & Martyna Emilia Byczyńska
Reżyseria: Teo Dumski

Bilety w cenie 20 zł dostępne tutaj: http://bit.ly/SHElaPremiera

Miejsce: Uniq Studio, ul. Krakowska 100, Wrocław