Marzec to miesiąc World-Wide Comedy we Wrocławiu. Różni ludzie, różne miejsca i różne zabawne historie. Oczywiście wszystko z dużą dawką improwizacji i spontaniczności. Ekipa World-Wide Comedy już od 5 lat organizuje we Wrocławiu wydarzenia komediowe w języku angielskim. Misją World-Wide Comedy jest zbliżenie ludzi do siebie poprzez śmiech, a skuteczność tej metody widać na przykładzie naszej różnorodnej publiki. Wydarzenia przyciągają Polaków mówiących po angielsku, a także obcokrajowców z całego świata, którzy obecnie mieszkają we Wrocławiu.

Zagrajmy w grę… A może nawet kilka gier! World-Wide Comedy chce tym razem spróbować czegoś innego. To będzie taki underground, że musimy zrobić wydarzenie na drugim piętrze budynku!

Komicy będą dwoić się i troić, starając się Was rozbawić, a to właśnie Wy będziecie decydować na jaki temat będą żartować. Cały wieczór będzie polegał na współpracy z publicznością i improwizowanych żartach. To prawie tak, jakbyście mieli pilota w rękach. Tyle, że żaden z przycisków nie działa.

Wpadnij i zabierz ze sobą swoje najlepsze pomysły, a my postaramy się zrobić na ich podstawie komediowe show. To jest właśnie Comedy Games!

Wieczór poprowadzi Sviat Marinated

Wystąpią komicy ekipy World-Wide Comedy.

Comedy Games

Już we  wtorek, 13 marca 2018, 20:00, w PROZIE, Przejście Garncarskie 2

Wstęp: 15 PLN/10 PLN dla studentów. Bilety dostępne w internecie na stronie GoOut.net

https://goout.net/pl/billety/world-wide-comedy-presents-comedy-games/stbc/

 

Natomiast w poniedziałek, 19 marca 2018 r, 20:00

World-Wide Comedy proponuje Open Mic Night w Niebo Cafe Wrocław, ul. Ruska 51

Wieczór komediowy, który i Ty masz szansę stworzyć.

Niezależnie od tego, czy jesteś cudzoziemcem zamieszkałym w Polsce, studentem na Erasmusie, nauczycielem angielskiego, uczysz się angielskiego albo jesteś Polakiem, który mówi po angielsku – World Wide Comedy zaprasza Cię na scenę. Każdy występujący dostaje od nas 5 minut na scenie PLUS darmowe piwo za bycie na tyle odważnym, by stanąć przy mikrofonie i sypać żartami przed salą pełną obcych ludzi.

Wolisz po prostu posiedzieć i pooglądać widowisko? Mamy też miejsce dla Ciebie – im jest nas więcej tym lepiej! Wstęp jest wolny, a my gwarantujemy wieczór pełny rozrywki i całą plejadę komików – debiutantów oraz profesjonalistów, którzy testują nowy materiał.

 

GOŚĆ SPECJALNY W ROLI PROWADZĄCEGO: Jack Holmes.

Wstęp: BEZPŁATNY

 

W niedzielę, 25 marca 2018, 20:00 w Klubokawiarnia Mleczarnia, ul. Włodkowica 5

3-Way – Improv in English

3-WAY to połączenie talentów Tomasza Marcinko (IMPROKRACJA), Anki Wojtkowiak-Williams (IMPROKRACJA, Liquidmime) oraz Jima Williamsa (World-Wide Comedy, Liquidmime).

Zabawa polega na tym, że publiczność podaje sugestie, a trio zaimprowizuje scenę lub historyjkę w oparciu o propozycje. Całe unikalne show powstaje na żywo, na waszych oczach, tu i teraz. Bez scenariusza, bez cenzury, wszystkie chwyty dozwolone!

Tomasz Marcinko to członek i założyciel Improkracji, który zajmuje się improwizacją od siedmiu lat. Uczy również w Akademii Improwizacji.

Anka Wojtkowiak-Williams to profesjonalna aktorka pantomimy, klown i performerka. Rozpoczęła swoją karierę w Teatrze Formy, występując w Polsce i zagranicą. Anka jest połową duetu Liquidmime wykorzystującego komedię ciała i ruchu, który zdobył wiele nagród podczas największych festiwali kabaretowych w Polsce i ma na koncie wiele występów w programach telewizyjnych. Jest również członkinią IMPROKRACJI, wiodącej Wrocławskiej grupy improwizacyjnej, która należy do najlepszych w Polsce. Kiedy nie występuje na scenie, Anka pracuje jako dyrektor artystyczny i profesjonalny klown-terapeuta w organizacji Czerwone Noski – Klown w Szpitalu.

Jim Williams to zawodowy performer, aktor, pisarz, klown, mim i komik stand up. Rozpoczął występy na międzynarodowej scenie w wieku 21 lat, działając dla takich grup jak KAPOOT (Chickago, Illinois, USA), Chicago Clown Care Unit dla Big Apple Circus, oraz Interkunst (Berlin, Niemcy). Jim jest twórcą Liquidmime – programu komedii ruchu i ciała, który zdobył wiele nagród podczas największych polskich festiwali kabaretowych i był emitowany w telewizji. Jego występy stand up odbywają się na terenie całego kraju po polsku i po angielsku. Jego program stand up zdobył wiele nagród podczas szeregu festiwali. Pojawił się też w takich programach telewizji jak Dzięki Bogu już weekend (TVP) i Tylko dla dorosłych. Jim zajmuje się dubbingiem, aktorstwem filmowym i innymi formami działalności, w których może wykorzystać swoje talenty (np. pojawił się w teledysku do utworu „Biegnę” zespołu Trzynasta w Samo Południe). Jim jest ogólnopolskim trenerem i profesjonalnym klownem- terapeutą w organizacji Czerwone Noski – Klown w Szpitalu.

Wstęp: 20 PLN/15 PLN dla studentów. Bilety dostępne w internecie na stronie GoOut.net

https://goout.net/pl/billety/3-way-improv-in-english/gwbc/