Centrum Kultury Agora zaprasza na wyjątkowy Karnawałowy Wieczór Kabaretowy. Na dobry początek Nowego Roku 21 stycznia (niedziela) o godz. 17.00 zaprezentujemy Kabaret Chyba, który w ostatnim czasie prawdziwym szturmem podbija polską scenę kabaretową.

 

Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to jeden z najlepszych i najzdolniejszych kabaretów młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory uśmiechy publiczności trwają 🙂

Grupę tworzy trzech utalentowanych artystów:  Piotr  Gumulec, Jakub Krzak i Krzysiek Wilkosz. Jednak Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, ale także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Pomimo młodego stażu, to także olbrzymie doświadczenie zdobywane dzięki licznym występom u boku największych gwiazd polskiej sceny kabaretowej. Występowali z takimi sławami jak Piotr Bałtroczyk, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, czy Limo w największych salach i amfiteatrach w całej Polsce. Lider zespołu Piotr „Guma” Gumulec jest współgospodarzem cyklu „Kabaret na Żywo” w telewizji Polsat, a i cały kabaret można zobaczyć na najważniejszych imprezach w Polsce jak np. Sopot Hit Festival czy Festiwal Kabaretu w Koszalinie.

W drugiej części wieczoru zobaczymy inną twarz Kabaretu Chyba. Do zespołu dołączy komik Adrian Hrehorowicz, z którym wspólnie tworzą Teatr Komedii Improwizowanej Narwani z Kontekstu! I to już będzie jazda bez trzymanki – prawdziwe show, które powstaje na żywo z udziałem publiczności, która staje się reżyserem przedstawienia.  Aktorzy odgrywają wszystko to, czego zażyczy sobie publiczność!

Bilety dostępne: online na ticketmaster.pl oraz w kasie CK AGORA / w kasie płatność wyłącznie gotówką
Przedsprzedaż:
20 zł – normalny
15 zł  –  z wrocławską kartą seniora
20%  – zniżki dla posiadaczy Karty URBAN CARD PREMIUM
Promocję nie łączą się ze sobą.