Już od 6 czerwca wrocławianie będą mogli polecieć na Mazury. To specjalna oferta dla osób, które chcą odpocząć na łonie przyrody albo pożeglować. Samolot do Olsztyna będzie kursować dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

plane-50893_1280

Terminy lotów zostały dobrane tak, żeby mieszkańcy mogli wybrać się i na weekendowy wypad, i na dłuższy urlop. Przelot ma trwać niespełna 1,5 godziny. Połączenie ma ułatwić wrocławianom dostanie się na Mazury. Jak do tej pory nie funkcjonowało żadne bezpośrednie połączenie między Wrocławiem a Olsztynem. Najszybciej można było dotrzeć koleją – podróż z jedną przesiadką trwała ponad 6 godzin.

Rejsy będą kierowane na lotnisko Olsztyn – Mazury. Obsługiwać je będą linie lotnicze Sprint Air. To lokalny przewoźnik obsługujący kursy między polskimi miastami, Pragą i Berlinem. Linie niedawno zaczęły obsługiwać loty z wrocławskiego lotniska. Pierwszym miastem, do którego można było polecieć z Wrocławia liniami Sprint Air był Radom.

Za ile i kiedy?

Bilety promocyjne będą kosztować od 99 złotych. Standardowa cena biletu klasy Eco to już wydatek 199 złotych. Rezerwacji można dokonywać na stronie przewoźnika www.srintair.eu lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta pod numerem 22 – 212 – 55 – 77.

Loty zostały uruchomione w poniedziałek 6 czerwca

Terminy lotów:

Poniedziałek

Olsztyn – Wrocław: 8.15 – 9.40

Wrocław – Olsztyn: 10.10 – 11.30

 

Piątek

Olsztyn – Wrocław: 18.15 – 19.40

Wrocław – Olsztyn: 20.10 – 21.30