W poniedziałkowy wieczór 18 grudnia Jazz Klub Vertigo zaprasza na kolejny wyjątkowy koncert – tym razem wystąpią Adam Nowak i Akustyk Amigos.

Adam Nowak i Akustyk Amigos w Vertigo

Adam Nowak i Akustyk Amigos w Vertigo

Adam Nowak i Akustyk Amigos to solowy, akustyczny projekt Adama Nowaka z zespołu Raz Dwa Trzy, Karima Martusewicza z zespołu Voo Voo i Jarka Trelińskiego z Raz Dwa Trzy. Projekt ten jest jeszcze w fazie kształtowania się. Na koncertach można więc spodziewać się wielu niespodzianek, łączących wspólne doświadczenia artystów, ich dotychczasowe dokonania, jak i zupełnie nowe, często pra-premierowe wykonania utworów Adama Nowaka. Utwory te w niedalekiej przyszłości znajdą się na autorskiej, solowej płycie Adama Nowaka.

„Pomysł na wspólne muzykowanie powstał pod koniec roku 2013. Najzwyczajniej w świecie lubimy się towarzysko, dobrze się ze sobą czujemy, również artystycznie. W związku z tym postanowiliśmy przenieść te miłe doznania na scenę, a w niedalekiej przyszłości na płytę. Pracujemy nad zupełnie nowym repertuarem, przez co na każdym koncercie można spodziewać się jakiejś pra pra pra premiery. Gramy nasze kompozycje do tekstów głównie Adama, ale nie tylko, ponieważ pojawia się Młynarski, czasem Grechuta, a nawet i Herbert. W programie mogą niekiedy znaleźć się także utwory z repertuaru naszych rodzimych zespołów, oczywiście w specjalnych akustycznych aranżacjach. Dzięki kameralnej oprawie, koncert ma charakter bardzo bliskiego, intymnego spotkania z publicznością, którą prosimy, by była przygotowana na nieoczekiwany, również dla nas, przebieg wydarzeń.”

Bilety: 49 zł – przedsprzedaż; 69 zł – regularna sprzedaż; 89 zł – Bilety VIP

W imieniu organizatorów – gorąco zapraszamy!

Link do strony wydarzenia