• Męskie Granie 2017 Wrocław zdjęcia
  20
  Lip

  Męskie Granie 2017 Wrocław [ZDJĘCIA]

  Dwie sceny, 12 koncertów, ponad osiem godzin muzyki i artystyczne zderzenia różnych stylów – tak wyglądało Męskie Granie 2017 Wrocław na Pergoli.  A my mamy dla Was 70 zdjęć ze wszystkich koncertów! W drugiej tegorocznej odsłonie trasy wystąpili m.in. KAMP!, MIUOSH, KORTEZ, COMA, ØRGANEK, HEY oraz MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.
 • Wystawa Elewator Sztuki Galeria Miejska we Wrocławiu
  20
  Lip

  Zachwycili się Kotliną Jeleniogórską [Elewator sztuki]

  Chociaż tych czternastu artystów na pozór dzieli w sztuce kilka pokoleń, jest również coś, co ich łączy. Wszyscy pewien okres swojego życia związali z Kotliną Jeleniogórską, tutaj mieszkali i tworzyli. Wystawa „Elewator sztuki” w Galerii Miejskiej we Wrocławiu odzwierciedla ich inspirację pięknem kulturowym tej krainy. Obrazy, rysunki, fotografie i rzeźby artystów można oglądać do 19 sierpnia, wstęp na wystawę jest bezpłatny.
 • 19
  Lip

  World Games 2017 w liczbach i pieniądzach

  Z jednej strony słyszymy zapowiedzi ,,sportowego wydarzenia roku”, a nawet ,,największej sportowej imprezy w historii Polski”. Co więcej, chodzi o Światowe Igrzyska Sportowe i to największe w ich 36-letniej historii. Na The World Games 2017 we Wrocławiu przyjedzie rekordowa liczba sportowców reprezentujących rekordową liczbę państw. Z drugiej strony, mamy do czynienia z wydarzeniem, które potrwa raptem 11 dni, a jeszcze ...
 • Wielka Woda na Wyspie Słodowej
  15
  Lip

  Wielka Woda na Wyspie Słodowej

  Wieczorem w sobotę i niedzielę na Wyspie Słodowej wielka woda znów przypomni o sobie wrocławianom. W 20. rocznicę powodzi tysiąclecia młodzi twórcy Teatru Ad Spectatores zapraszają widzów na niecodzienny spektakl, który opowie o tamtych lipcowych wydarzeniach w zaskakujący sposób. To przedstawienie, którego z pewnością nie można przegapić. Wstęp jest wolny.
 • Urtica Dzieciom Camp 2017
  12
  Lip

  Zorganizujmy wakacje dla dzieci chorych na raka [Urtica Dzieciom Camp 2017]

  Chcą rozwijać swoje pasje, zapomnieć o chorobie i poznać inny świat niż szpitalne sale i korytarze. Dzięki jednej z wrocławskich firm na tydzień mogą je opuścić i wyjechać na letnie turnusy. Strona wspieram.to niedawno otworzyła zbiórkę finansującą wakacje z terapią dla najmłodszych, którzy zmagają się z chorobą nowotworową. Dzięki Waszej pomocy będą mogły poczuć, że są przede wszystkim dziećmi, a nie tylko małymi ...
 • Teatr ZAR. Medee, o przekraczaniu. Fot. Maciej Zakrzewski
  11
  Lip

  Chodzi o to, by pamiętać. Teatr ZAR i jego spektakle

  Wrocławski Teatr ZAR od wielu lat zadaje pytanie o rolę pamięci i utrwalania jej przez sztukę. Wizyta na Forest Festival w Grecji jest kolejnym krokiem na drodze do realizacji tryptyku poświęconego ludzkiej pamięci i godności. To właśnie w kolebce europejskiej demokracji rozgrywa się jeden z największych dramatów naszych czasów – tysiące ludzi przemierzają morze w nadziei na lepszą przyszłość, część ...
 • 2
  Lip

  Kina plenerowe we Wrocławiu 2017 [REPERTUAR, MAPA]

  Wieczorami ponad dachami Wrocławia i na Wyspie Słodowej, obok innych zaparkowanych samochodów lub w cieniu parkowych drzew czekają na nas leżaki, koce i wybór spośród ponad 60 ciekawych filmów. Kina plenerowe we Wrocławiu przygotowały na 2017 rok bogaty i różnorodny repertuar.
 • Sweet Partners patronal Wroclife
  29
  Cze

  Spotkanie z niezwykłymi kobietami

  W dzisiejszych czasach kobiety starają się być perfekcyjne w każdej dziedzinie swojego życia: jako matka, żona, przyjaciółka, w pracy, w domu i wśród przyjaciół. W tej codziennej pogoni za doskonałością muszą jednak pamiętać o sobie.
 • Spragnieni Lata Wrocław 2017 zdjęcia
  27
  Cze

  Spragnieni Lata 2017 Wrocław. Zobacz zdjęcia z koncertu!

  Plenerowy koncert na Włodkowica rozpoczął ogólnopolską trasę Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2017. W sobotni wieczór na scenie pojawiła się Iza Lach, znana na całym świecie z utworów nagrywanych wspólnie ze Snoop Doggiem, a także zupełnie nieprzewidywalny duet Dwie Sławy, czyli Jarosław ,,Astek” Steciuk i Radosław ,,Rado Radosny” Średziński. Zdjęcia przygotował dla Was Marcin Jędrzejczak.
 • Anngellsrun
  27
  Cze

  Bieg dla prawdziwych twardzieli, czyli ,,Wakacyjna masakra”

  Stowarzyszenie AnngellsRun zaprasza na biegowy trening z przeszkodami „Wakacyjna masakra”, który wystartuje 1 lipca o godz. 10.00 w Leśnicy na ul. Trzmielowickiej 14. Organizatorzy wydarzenia – prezes stowarzyszenia Rafał Lasota i wiceprezes Bartosz Jagodziński – zapewniają, że będzie ciężko, boleśnie, a czasami nawet krytycznie. Motto wyścigu brzmi: „Ból nie jest po to, aby was zatrzymać – jest po to, by przygotować was ...